آموزش ثبت نام در کارگزاری مفید

 

کارگزاری مفید، بزرگترین کارگزاری کشور می‌باشد که دیتاهای مورد نیاز برای دیگر کارگزاری‌ها را نیز ارائه و پشتیبانی می‌کند. این کارگزاری از معروف‌ترین کارگزاری‌های در حال حاضر می‌باشد که بسیاری از کاربران بورسی از این کارگزاری استفاده می‌کنند.

 

برای ثبت نام در کارگزاری مفید، شما اول باید وارد سایت مفید به آدرس emofid.com شوید و از همان بالای صفحه گزینه افتتاح حساب را کلیک نمائید.

 

بعد اینکه وارد قسمت افتتاح حساب شدین، شماره همراه خود را که در سامانه سجام استفاده کردین و به اسم خودتان می‌باشد در این سامانه در قسمت مربوطه وارد نمائید.

 

بعد اینکه کد ثبت نام در سامانه مفید را دریافت کردین، شما پیامکی حاوی یک لینک دریافت خواهید کرد که برای ادامه ثبت نام در کارگزاری مفید روی لینک زیر کلیک کنید و با کلیک بر لینک مربوطه وارد قسمت پروفایل کارگزاری مفید خواهید شد.

 

در این قسمت شما با واردن کردن مشخصات اصلی خود و کد ده رقمی سجام، بصورت کامل مشخصاتتون از سامانه سجام دریافت می‌شود و ثبت نام اولیه شما در کارگزاری مفید به پایان می‌رسد.

 

بعد ثبت نام اولیه شما با پیامی رو به رو خواهید شد که به دفاتر پیشخوان برای احراز هویت و امضای قرارداد مراجعه کنید که باید به دفاتر پیشخوان شهرستان خود مراجعه کنید تا با امضای قرارداد حساب شما در کارگزاری مفید تایید شده و شروع به فعالیت نمائید.

 

توجه کنید که احراز هویت مفید در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد، در حال حاضر صرفاً به متقاضیان حقیقی ارائه می گردد و هزینه انجام خدمات در این دفاتر طبق تعرفه های خدماتی دفاتر پیشخوان به مبلغ ۱۶۳٫۰۰۰ ریال دریافت می شود.

 

(کارگزاری مفید هیچ هزینه ای بابت افتتاح حساب و کد بورسی دریافت نمی کند.)

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کارگزاری مفید با شماره تلفن ۸۷۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 

 

 


دسته ها : بورس

مطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده