نرم افزار Bitdefender از قبل در مورد راه حل های ضد ویروس مؤثر که بالاترین نتایج عملکرد برتر را کسب می کند ، در میان کاربران کاربر نام خانوادگی است. اگرچه توسعه دهنده با داشتن سه راه حل حرفه ای Av – Antivirus Plus ، Internet Security و Total Security افتخار می کند ، اما نسخه ای ساده تر را برای محافظت از حملات نرم افزارهای مخرب در حالی که متناسب با منابع هستند ، قرار می دهد.

 

Bitdefender Antivirus Free Edition در هر زمان هشدار می ماند و فقط هنگام شناسایی فعالیت مشکوک بر روی رایانه ، کاربران را آگاه می کند. این ایده آل برای کسانی است که یک ابزار AV را ترجیح می دهند که به تنهایی بدون نیاز به پیکربندی به مشکلات خود بپردازد.

 

روش تنظیم یک کار سریع و آسان است که نیازی به ورودی خاصی ندارد. Bitdefender به منظور ارزیابی وضعیت فعلی در بدافزار ، پیشنهاد می کند که در هنگام راه اندازی ، اسکن اولیه را روی رایانه انجام دهد. این برنامه نه تنها اسکن های درخواستی را انجام می دهد بلکه از ویروس ها و تهدیدات الکترونیکی دیگر با استفاده از یک محافظت در زمان واقعی و تنظیمات بهینه شده به دستگاه جلوگیری می کند.

 

رابط از یک قاب کوچک تشکیل شده است که در هنگام فراخوانی از ناحیه اعلان ها ظاهر می شود. این وضعیت حفاظت فعلی را نشان می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا با یک کلیک ماژول های محافظ ویروس و اسکن خودکار را غیرفعال کنند. هر گونه تهدید شناسایی شده به طور خودکار به قرنطینه ارسال می شود ، در آنجا کاربران می توانند مسیرهای کامل و باز کردن مکان فایلها را در ویندوز اکسپلورر بررسی کنند ، همچنین تصمیم بگیرند که موارد را حذف یا نگهداری کنید.

 

این برنامه در شناسایی و قرنطینه پرونده ها کاملاً مؤثر است. این امر با فعالیت عادی کاربر در رایانه شخصی تداخل نمی کند ، با مقدار کمی از CPU و RAM اجرا می شود ، کار را با سرعت اسکن به پایان می رساند و نتایج بسیار خوبی را در مورد نسبت تشخیص بدافزار ارائه می دهد. برای خلاصه کردن آن ، Bitdefender Antivirus Free Edition روش های ساده و مؤثر برای محافظت از کامپیوتر در برابر بدافزارها را همیشه در نظر می گیرد ، با توجه به اینکه این یک ابزار رایگان است. افرادی که به دنبال ویژگی های اضافی هستند ممکن است به نسخه های دیگر ارتقاء پیدا کنند.

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده