| این نسخه بی نهایت و مود شده است |

بازی اپلیکیشن Asphalt Xtreme: Rally Racing – نسخه جدید مسابقه سه بعدی برای اندروید از شرکت Gameloft. گرافیک با کیفیت عالی و صدا و فیزیک واقع گرایانه می باشد . در این نسخه ، طرفداران سرعت مجازی از انتخاب گسترده ای از اتومبیل ها استفاده می کنند که بیشتر آنها مدلهای اصلی هستند که به طور خاص برای بازی طراحی شده اند.

 

هدف از این بازی پیروزی در مسابقات با سرعت است. می توانید با مخالفان مجازی و واقعی بجنگید. نژادها در نقاط مختلف جهان ، بیشتر در نیمکره جنوبی برگزار می شود. سواحل تایلند ، بیابان های مصر و جنگل های عجیب آفریقا فضایی از ماجراجویی و خطر را در تونل ها ایجاد می کند.

 

به عنوان یک جایزه ، پول و کارت ویژه ای را که می توانید برای بهبود مشخصات فنی ماشین استفاده کنید ، کسب می کند. مصرف سوخت در مسابقه نامحدود است ، اما باید مرتباً سطح روغن را کنترل کنید. به طور خودکار تجدید می شود ، اما زمان آن رسیده که بازی کنید که نمی توانید. به منظور بازگرداندن سریع منابع موتور می توان یک NL موقت خریداری کرد.

 

رانندگی اتومبیل بسیار ساده است: شما می توانید با کج کردن تلفن هوشمند یا تبلت خود چرخانده و با ضربه زدن روی صفحه ترمز و شتاب کنید. همه دستگاه ها از قوانین فیزیک پیروی می کنند ، چشم پوشی می کنند ، که کار نخواهد کرد. با سرعتی زیاد شما باید از یک طرف به لرزش و لرزیدن بپردازید و با برخورد به یک مانع یا برخاستن در خارج از مسیر ، می توانید واحد خود را گم کنید. تنها استثناء برخورد با سایر شرکت کنندگان است ، ماشین تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، بنابراین می توان از این تکنیک برای پاک کردن مسیری از رقبا استفاده کرد.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده