| وژن ۷٫۴٫۶ اضافه شد |

Master ، یکی از بهترین ابزارهای بهینه سازی با تمیز کننده فضا و آنتی ویروس برای دستگاه های اندرویدی ، به تمیز نگه داشتن تلفن شما در برابر ویروس کمک می کند ، همچنین باعث بهبود فضای و رم برای بهبود عملکرد تلفن شما می شود.


امتیاز در گوگل پلی : ۴٫۷ از ۵

نسخه اندروید :  4 وبالاتر

نیاز به اینترنت :  ندارد

قیمت :   رایگان

رده بندی سنی : مناسب برای همه 

دسته بندی : بهینه ساز

نیاز به روت:    ندارد

نیاز به دیتا:   ندارد


ابزارهای تشکیل شده Clean Master

تمیز کننده سطل اشغال JUNK CLEANER   » Clean Master با از بین بردن پرونده های ناخواسته ، باقیمانده و حافظه نهان که باعث کند شدن تلفن شما می شود ، فضای شما را ذخیره می کند. با پاک کننده حرفه ای ما ، شما همچنین می توانید فضای بیشتری از تمیز کردن داده های حافظه پنهان از برنامه های اجتماعی را بدون نگرانی در مورد حذف پرونده های اشتباه فضای خالی تر کنید.

آنتی ویروس رایگان  »  اسکن ویروس در همه برنامه ها (از پیش نصب شده یا نشده) ، از ورود ویروس محافظت می کند تا گوشی خود را از ویروس ها ، تروجان ها محافظت کرده و از حریم شخصی شما با موتور آنتی ویروس رایگان Clean Master که توسط AV-TEST مجوز دریافت کرده است ، محافظت کند!

امنیت وای فای WiFi SECURITY  » Clean Master برای شناسایی WiFi جعلی و اتصالات غیرمجاز ، ویژگی WiFi Security را اضافه کرده است تا تلفن خود را از WiFi ناامن عمومی  ، محافظت کنید.

BOOST MOBILE » One Tap Boost با آزاد کردن رم به سرعت بخشیدن تلفن کمک می کند. بعد از تقویت تلفن همراه خود می توانید با انجام یک تست ، ببینید سرعت گوشی چقدر سریعتر می شود

صرفه جویی در مصرف نیروی باتری BATTERY SAVER  » Clean Master با صرفه جویی در مصرف نیروی باتری ، در برنامه های در حال اجرا به صرفه جویی در مصرف باتری و افزایش عمر باتری کمک می کند.

استاد بازی ( Game Master ) » با   Master Master می توانید بازی های خود را مدیریت کنید ، سرعت بارگذاری بازی ها را تسریع کنید و بازی های سرگرم کننده تری را در اینجا پیدا کنید.

 

رمز فایل فشرده : shomadl.comگالری تصاویر دانلود اپلیکیشن بهینه سازی کلین مستر – Clean Master 7.4.6 + Lite 3.1.7

مطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده