اپلیکیشن  Canva  طراحی و ویرایش ویدیو را به طرز شگفت انگیزی ساده (و سرگرم کننده) می کند! کارت های کریسمس خیره کننده ، تصاویر پس زمینه تعطیلات و تبریک سال نو را با عکس و فیلم خود ایجاد کنید – حتی اگر شما یک متخصص طراحی نباشید!

یک برنامه طراحی گرافیکی همه کاره رایگان: ویرایشگر کامل ، سازنده داستان اینستاگرام ، سازنده فیلم ، سازنده کولاژ ویدئویی ، سازنده آرم و پوستر ، سازنده کتاب و سازنده صفحه خلق و خوی – Canva برنامه نهایی ویرایش است.

جلد اینستاگرام Highlight خود ، اینستاگرام استوری یا پیام های بدون محصول را طراحی کنید ، برای شبکه های اجتماعی آرم و بنر بسازید: فیس بوک ، پینترست و توییتر. همچنین می توانید دعوت های تولد و دعوت های عروسی را انجام دهید.

برای ایجاد کارت ویزیت ، پوستر یا پست های اینستاگرام خود با سازنده آرم یا طراح آرم ما در ارتباط باشید. در تلفن و رایانه خود موجود است تا در هر زمان و هر مکان به طرح خود برگردید.

 

چگونه می توان از بوم استفاده کرد
۱٫ از ابتدا یا یک طرح آماده برای استفاده شروع کنید
با بوم خالی ما طرحی ایجاد کنید ، یا در وقت خود صرفه جویی کنید و از هر یک از ۶۰،۰۰۰ قالب رایگان ما ایجاد شده توسط طراحان حرفه ای ، از جمله آرم و فیلم استفاده کنید. نیازی به آموزش و یا دستی برای طراحی نقشه ها نیست. برای شاهکار خود از طراح و آرم سازنده ، پوستر و ویرایشگر فیلم استفاده کنید.

 

۲٫ از تصویر کامل استفاده کنید
تصاویر و فیلم ها را از گالری دستگاه خود بارگذاری کنید ، یا از کتابخانه ما عکس ها و تصاویر برتر استفاده کنید تا آرم ، پوستر و ویدیوی عالی را بسازید.

۳٫ ویرایش و اضافه کردن متن به عکس ها یا فیلم ها
به راحتی می توانید نقل قول ها یا متن های مختلف را به هر گرافیکی اضافه کنید. تغییر فونت (ما ۵۰۰+ گزینه داریم!) ، اندازه ، رنگ ، فاصله و موقعیت.

۴٫ ویرایش تصاویر مانند یک حرفه ای
از ویرایشگر تصویر رایگان ما برای اعمال فیلترهای عکس ، تغییر درخشندگی ، اضافه کردن ویگنت و موارد دیگر استفاده کنید.

 

از بوم برای رسانه های اجتماعی استفاده کنید
• با پوشش Instagram Highlight ، سازنده آیکون های برجسته Instagram و سازنده داستان اینستاگرام ، یک instaquote به یاد ماندنی ایجاد کنید
• ایجاد پست های فیس بوک و پوشش های فیس بوک
• طراحی بنرها و تصاویر کوچک + Pinterest و توییتر + برنامه ویرایش ویدیو برای یوتیوب
• ایجاد کارت ، تبریک ، کولاژ عکس و استفاده از Canva به عنوان سازنده تصویر ، ایجاد کننده پوستر یا آرم ساز برای همه رسانه های اجتماعی
• کارت های تعطیلات رایگان و الگوهای داستان کریسمس
• طراحی نقل قول های جشن سال نو ، ساز کارت های کریسمس

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده