هر تماسی که مایل بودید را ضبط کنید و تماسی که می‌خواهید ذخیره کنید را انتخاب کنید. شما می‌توانید تنظیم کنید کدام تماس ضبط و کدام تماس نادیده گرفته شود. به موارد ضبط شده گوش دهید، به آنها نوشته بیافزایید و به اشتراک بگذارید. ادغام با Google Drive™ و Dropbox اجازه می‌دهد تماس‌ها در فضای ابری نیز ذخیره و همگام‌سازی شود.

 


لطفاً توجه داشته باشید ضبط تماس در برخی هدفون‌ها عمل نمی‌کند و می‌تواند باعث کیفیت ضبط نامناسب شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید برنامه، نسخه رایگان آن را امتحان کنید.
در صورتی که در ضبط به مشکلی برخوردید یا می‌خواهید کیفیت ضبط را افزایش دهید، سعی کنید از منبع صدای دیگری ضبط کنید یا حالت روشن بودن خودکار بلندگو را انتخاب کنید.

 


تماس‌های ضبط شده در صندوق ورودی ذخیره می‌شوند. شما می‌توانید پوشه موارد ضبط شده مقصد را در کارت SD خارجی نیز انتخاب کنید. شما می‌توانید اندازه صندوق ورودی را تنظیم کنید. تعداد تماس‌های ذخیره شده تنها با توجه به حجم حافظه دستگاه شما محدود است. اگر به این نتیجه رسیدید که مکالمه‌ای مهم است، آن را ذخیره کنید تا در پوشه تماس‌های ذخیره شده نگهداری شود. در غیر این صورت، هنگام پر شدن صندوق ورودی توسط تماس‌های جدید، موارد ضبط شده قدیمی حذف خواهند شد.

 


شما می‌توانید منوی خلاصه تماس همراه با گزینه‌ها را فعال کنید تا فوراً پس از تماس ظاهر شود.
موارد ضبط شده را بر اساس مخاطب، شماره تلفن یا نوشته جستجو کنید.

 سه تنظیم پیش‌فرض برای ضبط خودکار وجود دارد:
ضبط همه چیز (پیش‌فرض) – این تنظیم تمام تماس‌ها به جز مخاطبینی که از قبل انتخاب کردید که نادیده گرفته شوند را ضبط می‌کند.
نادیده گرفتن همه چیز – این تنظیم هیچ تماسی را ضبط نمی‌کند، به جز مخاطبینی که از قبل انتخاب کردید که ضبط شوند.
نادیده گرفتن مخاطبین – این تنظیم تمام تماس‌ها از طرف افرادی که در مخاطبین شما نیستند – به جز مخاطبینی که از قبل انتخاب کردید که ضبط شوند – را ضبط می‌کند.
تنها در نسخه حرفه‌ای: شما می‌توانید انتخاب کنید تماس از جانب مخاطبین خاصی به صورت خودکار ذخیره شود؛ این تماس‌ها در فضای ابری ذخیره می‌شوند.
این برنامه دارای تبلیغات است.

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده