TextArt برنامه ای است که به کاربران گزینه های بی شماری را برای درج متن بر روی عکس های خود می دهد و حتی خودسرانه عکس ها را برای جلب رضایت خود سفارشی می کند. امروزه هنر قرار دادن متن بر روی عکس ها یکی از هنرهای محبوب است ، زیرا باعث برجسته شدن عکس ها و حتی نقل قول های افراد مشهور می شود. با استفاده از این برنامه ، کاربران می توانند متن خود را شخصی سازی کرده و سپس تصاویر را به راحتی وارد کنند. متن هر چقدر هم پیچیده باشد ، این برنامه می تواند خلاقیت کاربر را برآورده کند و حتی تصاویر با بالاترین کیفیت را ارائه دهد.

 

TextArt گزینه های زیادی برای کاربران دارد که می توانند متن را آزادانه روی تصویر وارد کنند ، مانند رسم متن توسط خودشان یا استفاده از الگوهای موجود در برنامه. با استفاده از عملکرد طراحی ، برنامه از ویژگی های هوشمندتر پشتیبانی می کند ، به کاربر کمک می کند بهترین طراحی را داشته باشد و سبک خود را آزادانه تغییر می دهد. در همین حال ، الگوهای در دسترس کاربران متن چشمگیری ایجاد می کنند و محتوای آنها را در قالب وارد می کنند. این برنامه همراه با ابزار ویرایش حرفه ای ، به طور انحصاری برای ویرایش متن ، هنری تر ساختن آنهاست.

 

ویژگی متن سفارشی TextArt بی پایان است ، حتی دنیای جدیدی را برای متن هنری به کاربران می دهد. این برنامه دارای فونت های مختلفی خواهد بود و حتی به کاربران امکان ویرایش ، شکستن و تعامل متن خود را با راحتی می دهد. ابزارهای سفارشی سازی قلم متنوع و فراوان است و کاربران می توانند متن متن بی شماری را در رنگهای متنوع ایجاد کنند. البته ، یک متن متن می تواند شامل رنگ های متنوعی باشد و کاربران می توانند متن خود را بدون تأثیر بر تصویر رنگ آمیزی کنند.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده