GTAV راهنمای برنامه تجاری رسمی برای بزرگ سرقت خودرو V. است شامل بیش از ۱۰۰ صفحه پوشش همه چیز از کنترل بازی، و ویژگی های به یک تور از طریق محله های محلی و فعالیت در سراسر لس سانتوس و بلین شهرستان – به علاوه یک نسخه ویژه تعاملی از نقشه بازی به زوم در داخل و اکتشاف.

 طراحی و توسعه توسط سازندگان سری Rockstar شمالی، بزرگ سرقت خودرو V در دسترس است در سراسر جهان برای PlayStation®۴، PlayStation®۳، ایکس باکس One®، ایکس باکس ۳۶۰® و PC.

 تنظیم در بزرگترین، پویاترین و متنوع ترین جهان باز تا کنون ایجاد شده، بزرگ سرقت خودرو V آمیزد داستان سرایی و گیم پلی در راه های جدید به عنوان بازیکن بارها و بارها در داخل و خارج از زندگی سه شخصیت برتری تیم بازی پرش.

 هنگامی که یک HUSTLER خیابان جوان، یک دزد بانک بازنشسته و یک بیمار روانی وحشتناک خود را با برخی از عناصر ترسناک ترین و نادرست از عالم اموات جنایی، دولت ایالات متحده و صنعت سرگرمی گرفتار، آنها باید جلو یک سری از heists خطرناک برای زنده ماندن در یک شهرستان بی رحمانه که در آن آنها می توانند هیچ کس اعتماد، دست کم از همه یکدیگر.

 


همه نشانه های کلاسیک از پیشگامانه بازگشت سری، از جمله توجه باور نکردنی جزئیات و بزرگ سرقت را بطور تاریکی طنز آمیز خودکار در فرهنگ مدرن.

 اتومبیلدزدی بزرگ V نیز با بزرگ سرقت خودرو آنلاین، بزرگ سرقت خودرو جهان پویا و همیشه در حال تکامل برای چند بازیکن می آید. با جهان بازی گسترده و مکانیک سیالات از بزرگ سرقت خودرو V به عنوان یک پایه، بزرگ سرقت خودرو آنلاین گسترش می یابد و تکامل می یابد با به روز رسانی به طور منظم محتوای ایجاد شده توسط Rockstar در بازی و جامعه خودکار سرقت بزرگ.

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده