WhatsApp Business ابزاری کاملاً مستقل است که برای مشتری رسمی واتس اپ طراحی شده است. وظیفه آن مدیریت جنبه های مختلف حساب تجاری شماست تا مشتریان بتوانند از طریق واتساپ با کسب و کار شما در تماس باشند. تنها شرط لازم برای ثبت نام برای کسب وضعیت رسمی WhatsApp Business است.

 

داده های نمایه شرکت خود را وارد برنامه کنید ، از جمله منطقه ای که به آن تعلق دارد و همچنین آدرس پستی خود را (در صورت داشتن یکی از آن ، آن را وارد کنید). سایر اطلاعات به صورت عمومی در هر لیست ظاهر می شود. همچنین می توانید به مشتریانی که با شما تماس می گیرند پاسخ دهید و می توانید با یک پاسخ خودکار سفارشی ، به آنها پاسخ دهید.

 

آنچه در مورد این برنامه بسیار جالب است این است که می تواند در همان دستگاه Android با مشتری اصلی واتس اپ رسمی همزیستی باشد و هر یک به صورت موازی با حساب های مختلف و شماره تلفن های مرتبط با آنها کار می کنند. این بدان معناست که می توانید بدون ایجاد مزاحمت در حساب شخصی WhatsApp ، از واتساپ بیزینس کار کنید.

 

WhatsApp Business ابزاری ضروری برای شرکت ها و مشاغل است که مایل به برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان خود از طریق پرکاربردترین سرویس پیام رسانی فوری در جهان هستند.

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده