بازی استراتژیک شبیه ساز زندگی از سری بازی های سبک استراتژیک و شبیه سازی زندگی می باشد  که توسط شرکت ماکسیس توسعه یافته و به ‌وسیله ی  الکترونیک آرتس منتشر شده‌است. سیمز ۲ یکی از پرفروشترین بازی‌های تاریخ محسوب می‌شود، که بیش از ۷۵ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است. این بازی دومین قسمت اصلی از مجموعه بازی‌های سیمز به‌شمار می‌رود و دنبالهی سیمز است. سیمز ۲ در ۱۴ سپتامبر ۲۰۰۴، برای مایکروسافت ویندوز به بازار عرضه شد.

نام سیمز جمع کلمه The Sim  است، که اشاره به افرادی که در بازی زندگی می‌کنند دارد و خود این کلمه مخفف کلمه انگلیسی simulation به معنای شبیه‌ سازی است .

در این بازی بازیکن باید بتواند زندگی یک خانواده را از طریق دستور دادن کنترل کند. همچنین هر فرد نیازهای خاصی دارد مثلاً غذا خوردن، خوابیدن ، استحمام و … که فرد با دستور دادن او را در پر کردن این نیازها یاری می‌کند و این نیازها با کمک وسایل خانه رفع می‌شود مثلاً برای خوابیدن فرد باید تختخواب داشته باشد و هرچه تختخواب گرانتر باشد با سرعت بیشتری نیاز خواب او رفع می‌شود و برای خریدن این وسایل و غذا خوردن فرد باید پولی در آورد که می‌تواند دزد – پلیس – پرستار – نظامی و… باشد و بسته به توانایی‌هایش حقوق می‌گیرد. این گیم پلی هیچگاه تمامی ندارد .

توسعه دهنده : ماکسیس

ناشر : الکترونیک آرتس

کارگردان : چارلز لاندن

تاریخ انتشار برای ماکروسافت ویندوز ؛ ۱۴ سپتامبر ۲۰۰۴

سبک : شبیه سازی زندگی

 

توجه : در صورت درخواست کمیته جرائم رایانه ای لینک دانلود حذف خواهد شد

 

رمز فایل فشرده : shomadl.comگالری تصاویر دانلود بازی استراتژیک شبیه ساز زندگی

مطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده