Candy Crush Saga   یک بازی مهارت پازل سرگرم کننده است که در آن سعی خواهید کرد آب نبات را با تطبیق نابود کنید. شما سعی خواهید کرد شیرینی های موجود در پس زمینه را با نوشابه هماهنگ کنید و سطح بازی خود را تمام کنید. راه خود را از طریق صدها سطح در این ماجراجویی پازل آب نبات خوشمزه تغییر دهید و مطابقت دهید.

Candy Crush Saga بازی کاملاً رایگان است اما برخی از موارد درون بازی مانند حرکات اضافی یا زندگی به پرداخت نیاز دارند. با توجه به ماهیت آب نبات آن ، بازی آسان و سرگرم کننده است. اما مسلماً یک چالش برای تسلط کامل بر بازی است. آب نبات Crush Saga هیئت مدیره انواع مختلفی از آب نبات ها را به شما می دهد تا برای پاک کردن آنها و کسب امتیاز از آنها مسابقه بگیرید. همچنین بر خلاف بازی دیگر ، آب نبات به سمت بالا حرکت می کند تا بازی دیگری را به گیمر بدهد.

فقط انگشت خود را روی دو آب نبات مجاور بکشید تا آنها را مبادله کنید. تطبیق سه آب نبات از همان نوع یک حرکت اساسی است. در حالی که تطبیق چهار یا بیشتر آب نبات برای شما امتیاز جایزه کسب می کند. مسابقات بزرگتر به شما آب نبات های خاصی می دهد که می توانید برای پاک کردن کل ردیف ها ، ستون ها یا بخش های تخته به طور همزمان استفاده کنید. برای اینکه واقعاً خوب در Candy Crush Saga انجام دهید ، باید خود را برای مسابقات بزرگ و زنجیره ای از مسابقات برای امتیازهای بزرگ تنظیم کنید.


امتیاز در گوگل پلی : ۴٫۴ از ۵

نسخه اندروید :  4.1  وبالاتر

نیاز به اینترنت :  ندارد

قیمت :   رایگان

رده بندی سنی : مناسب برای همه 

دسته بندی : بازی 

نیاز به روت:    ندارد

نیاز به دیتا:   ندارد


 

پسورد فایل : shomadl.comگالری تصاویر دانلود بازی اندروید کندی کراش- Candy Crush Saga Mod and Orginal 1.165.2.1

مطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده