Call of Duty : Modern Warfare Remastered نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی بازی Call of Duty : Modern Warfare است که در سال ۲۰۰۷ عرضه شده بود. نسخه ریمستر بازی، شامل حالت‌های تک‌نفره و چندنفره‌ همراه با گرافیک و جلوه‌های صوتی بهبود یافته‌ است.

نسخه ریمستر Call Of Duty : Modern Warfare شامل بخش داستانی و چندنفره بازی اصلی می‌شود. برای این بازی همچنین یک DLC شامل چند نقشه نیز منتشر شده بود که نسخه مستقل هم به صورت پیش‌فرض فاقد آن خواهد بود .

اولین چیزی که با تجربه کال آو دیوتی مدرن وارفر ریمستر حس می کنیم، بازگشت به تجربه ای بی نظیری است که این بار با گرافیکی فوق العاده و چشم نواز و همینطور گیم پلی بهینه شده همراه شده است.تک تک جزئیات و بافت های بازی با کیفیت و عمق بهترین طراحی گردیده، کاراکترها از نو مدل سازی شده اند، افکت های تصویری و جلوه های بصری متعددی به آن افزوده شده و انیمیشن ها نسبتاً بهتر پیاده سازی شده اند. اما یقیناً مهم ترین دستاوردی که بازسازی این بازی به ارمغان آورده، نورپردازی فوق العاده ای است که با تلاش های تحسین برانگیز ریون سافتور در حد و اندازه های یک بازی تراز اول جدید ظاهر شده است بدون شک بیشترین نمود گرافیک ارتقا یافته ی مدرن وارفر ریمستر، در بخش داستانی دیده می شود؛ جایی که یاران کاپتین پرایس دوست داشتنی و خاطره انگیز در قالب نیروهای امریکایی در نقاط مختلف جهان دست به انجام چند عملیات مهم می زنند.

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

  1. Windows: Windows (7 – 8 – 8.1 – 10 ) 64 Bit
  2. Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80GHz
  3. Memory: 6GB RAM
  4. Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 7850 @ 1GB
  5. DirectX: Version 11
  6. Hard drive: 55GB available space at launch (more space will be required for updates, DLC, etc.)

 

 

هم اکنون می توانید اخرین اپدیت این بازی رو از سایت shomadl.com   ، دانلود نمائید با ما همراه باشید .

توجه : در صورت درخواست کمیته جرائم رایانه ای لینک دانلود حذف خواهد شد

رمز فایل فشرده : shomadl.comگالری تصاویر دانلود بازی ندای وظیفه نسخه ریمستر شده با اخرین اپدیت – Call of duty Modern Warfare Remastered

مطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده