درست است که همه مرورگر های شناخته شده قابلیت محافظت از popup  را دارا هستند ولی سازندگان popup همیشه یک قدم جلوترن ! صرف نظر از اینکه آنها محتوای نامناسب دارند ، هرزنامه ای هستند یا به سادگی غیر ضروری هستند ، چنین تبلیغات یک دردسر و مزاحمت است که بسیاری از کاربران در تلاشند تا از آن خلاص شوند ، مرورگر قوی BRAVE  یک مرورگر ایمن است که بر اساس اصل مسدود کردن تبلیغات تحریک کننده ساخته شده است و از ردیاب های مزاحم جلوگیری می کند تا فعالیت شما را به صورت آنلاین کنترل کنند.

بنابراین ، یک احتمال منصفانه وجود دارد که بتوانید متوجه شوید که سرعت بارگیری صفحات وب که به آنها دسترسی دارید افزایش می یابد مرورگر همچنین می تواند ردیاب های شخص ثالث را به طور مؤثر مسدود کند. با استفاده از ویژگی HTTPS Everywhere ، بسته های داده ای که به وب سایت دسترسی پیدا می کنید رمزگذاری می شوند ، بنابراین داده های خصوصی شما بی خطر است. این برنامه می تواند ضمن خرید آنلاین یا مرور در وب سایت های مورد علاقه خود ، سطح بالایی از محافظت را به شما ارائه دهد.

در کل ، به نظر می رسد Brave از لحاظ مسدود کردن تبلیغات تحریک کننده و محافظت از داده های شما ، در مسیر صحیح قرار دارد. اگر در هنگام پیمایش وب ، حریم خصوصی را بیش از هر چیزی ارزیابی کنید ، این مرورگر بهترین گزینه برای انتخاب می باشد .

 

ویژگی های مرورگر Brave:

  • امکان مسدود کردن کلیه تبلیغات مزاحم
  • مرورگری امن و قوی برای کاربر با امکان محافظت از کاربر در برابر تهدیداتی از جمله نفوذ و خارج شدن اطلاعات و حریم خصوصی
  • دارابودن گرافیک جالب برای کاربر
  • گزینه “ذخیره همه فایلها” به WebTorrent
  • ۸ برابر سریعتر از Chrome و Safari وب را مرور کنید

 

سیستم مورد نیاز

  1. Supported OS: Windows 7/8/10
  2. Processor: Pentium IV or above
  3. RAM: 1 GB RAM
  4. Free Hard Disk Space: 200 MB or moreمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده