امروزه تعداد زیادی برنامه کاربردی وجود دارد که می تواند با ارائه طیف گسترده ای از ابزارها ، به شما در گشت و گذار در وب کمک کند. یکی از آنها مرورگر Yandex است. این برنامه از رابط بصری جذاب و کاربر پسند استفاده می کند که شامل ابزارهای مختلف مفیدی است که حتی توسط افراد تازه کار نیز به راحتی قابل درک و کار هست هنگامی که برای اولین بار برنامه را راه اندازی کردید ، از یک برگه مفید استقبال می شود ، که به شما امکان می دهد تا با حرکت به سادگی در گروه مورد نظر اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت های آن کسب کنید. شما می توانید با کلیک کردن بر روی دسته بندی های مربوطه ، اطلاعات مربوط به امنیت ، شخصی سازی و محتوای پیشنهادی را مشاهده کنید.

 

مرورگر Yandex شما را قادر می سازد تا محتوای آنلاین مورد علاقه خود را به روشی بصری مرور کنید. دقیقاً مانند سایر مرورگرها ، اگر دوست دارید می توانید چندین صفحه را در برگه ها یا ویندوزهای مختلف باز کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید سابقه مرور و پرونده های بارگیری نشده ، بدون سابقه باقی بمانند ، می توانید در حالت ناشناس نیز مرور کنید. صفحات سریع بارگیری می شوند ، هر بار که صفحه بارگیری می شود ، حداقل تأخیر وجود دارد و در مورد صفحه مورد بازدید ، مجموعه ای از جزئیات و کنترل های اضافی به شما ارائه می شود. این شامل نشان دادن نوع اتصال HTTP یا HTTPS  می شود ، به شما امکان می دهد حالت Turbo را انتخاب کنید یا Wi-Fi را ایمن کنید و هشدارها را هر زمان که می خواهید یک رمز عبور مهم را در یک وب سایت ناآشنا تایپ کنید ، نمایش می دهد .

 

ویژگی های مرورگر یاندکس :

 

  • می توانید مقالات ، اخبار و فیلم های جالب در فیلد شخصی ، درست در صفحه شروع مرورگر. علایق و بازخوردهایی را که به اشتراک بگذارید .
  • اتصالات کند ،  شما را کند نمی کند. هنگامی که سرعت اینترنت کاهش می یابد ، حالت Turbo فعال می شود که سرعت بارگیری سریع صفحات و اتهامات داده شما را تسریع می کند.
  • محافظت از فناوری امنیتی ، پرونده ها و وب سایت را در برابر ویروس ها اسکن می کند ، صفحات وب کلاهبرداری را مسدود می کند ، از رمزهای عبور و اطلاعات کارت بانکی شما محافظت می کند ، و پرداخت های آنلاین خود را از سرقت در امان نگه می دارد.
  • اگر به آخرین نرخ ارز یا پیش بینی هوا نیاز دارید ، پیشنهادات پاسخ شما را دارند. اگر می خواهید به یک سایتی بروید اما آدرس دقیقی را به خاطر ندارید ، نام آن را وارد کنید و مرورگر Yandex بقیه را انجام می دهد.

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده