چارچوب NET Framework  یک زیرساخت برنامه‌نویسی رایگان است که برخی از توسعه دهندگان به هنگام ایجاد برنامه‌های کاربردی و خدمات مبتنی بر ویندوز به آن متوسل می‌شوند  تجربه بصری قابل‌توجه کاربر، ارتباطات یکپارچه و ایمن، و توانایی مدل کردن طیف وسیعی از فرآیندهای کسب‌وکار را دارند.

دات نت فرام ورک یک ابزار لازم و ضروری برای اجرای برنامه ها و وب سایت هایی که بر این بستر طراحی شده است ، می باشد بسیاری از نرم افزارهایی که توسعه داده می شوند ، جهت اجرا به پیش نیازهایی احتیاج دارند که دات نت فریم ورک یکی از جدیدترین آن هاست. عرضه هر نسخه جدید از دات نت فریم ورک ، به برنامه نویسان قابلیت هایی جدیدتر را ارائه می کند که می توانند در توسعه نرم افزارهای خود از دسترسی های جدید آن استفاده نمایند.

در اصل این یک بسته بزرگ است که از قبل کلیه کد های لازم را با کتابخانه ها ، کلاس ها و قالب های مورد نیاز برنامه نویسان برای تهیه برنامه های دسک تاپ و سرویس های وب به سادگی با فراخوانی کد به جای اینکه مجبور باشد همه چیز را از ابتدا بنویسد ، در اختیار شما قرار می دهد. این بسته شامل سه مؤلفه اصلی است: زمان اجرای مشترک زبان (CLR) ، کتابخانه چارچوب کلاس FCL و ASP.NET.  می باشد .

اینک تیم شما دانلود برای شما نسخه های مختلف نت فرام ورک را اماده کرده ایم که می توانید نسخه های مختلف را با توجه به نیاز خود دانلود نمائید

 

 

سیستم مورد نیاز برای اجرا

  1. ۱ GHz or faster processor
  2. ۵۱۲ MB of RAM
  3. ۴٫۵ GB of available hard disk space (x86)(x64)

 

سیستم عامل های پشتیبانی شده :

 

Windows 10 , Windows 7 Service Pack 1, Windows 8.1, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server ۲۰۱۲ R2, Windows Server 2016

Windows 7 SP1 (x86 and x64)

Windows 8.1 (x86 and x64)

 

رمز فایل فشرده : shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده