نرم افزار Adobe After Effects  ، عناوین متحرک ، اعتبارات و سومین پایین را ایجاد کنید. از ابتدا یا با یکی از پیش تعیین شده های انیمیشن موجود در داخل برنامه شروع کنید. از چرخش گرفته تا کش رفتن به اسلایدها – روش های بی شماری برای حرکت متن شما با After Effects وجود دارد. فیلم ها و تصاویر را با یکدیگر ترکیب کنید تا یک بشقاب پرنده را به آسمان بفرستید ، یک آرم را محو کنید یا یک انفجار ایجاد کنید – امکانات بی پایان است. صدها جلوه برای ایجاد ظاهری که می خواهید وجود دارد ، از اضافه کردن مه تا تغییر رنگ تا ایجاد برف.

 

After Effects یکپارچه با سایر برنامه های Adobe کار می کند. Adobe مجموعه کاملی از برنامه های انیمیشن را ارائه می دهد که با تمام ایده های شما – و یکدیگر – کار می کنند. عناوین فیلم سینمایی ، ورودی ، انتقال و موارد دیگر را با After Effects CC ایجاد کنید. از Animate CC برای ایجاد انیمیشن های بردار تعاملی برای بازی ها ، برنامه ها و وب استفاده کنید. شخصیت های زنده را در زمان واقعی با Character Animator CC تحریک کنید. و با یکپارچه ترین ادغام در آنجا ، بین آنها یکپارچه حرکت کنید.

 

 

سیستم مورد نیاز برای اجرا

 1. Intel Core2 Duo or AMD Phenom II processor; 64-bit support required
 2. Microsoft Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8 and Windows 8.1. See the CS6 FAQ for more information about Windows 8 support
 3. ۴ GB of RAM (8 GB recommended)
 4. ۳ GB of available hard-disk space; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
 5.   display  ۹۰۰  x 1280 
 6. OpenGL 2.0-capable system
 7. QuickTime 7.6.6 software required for QuickTime features

 

ویژگی های نرم افزار  After Effects

 • ابزار عروسکی پیشرفته برای مجسمه سازی مش .
 • جریان انیمیشن خود را اجرا کنید.
 • خط سه بعدی زنده با سینما چهار بعدی .
 • استابلایزر Warp VFX .
 • پیکسل حرکت تاری .

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده