Adobe AIR  یک نرم افزار  زمان اجرا همه کاره است که برای بسته بندی برنامه های کاربردی غنی از اینترنت (RIA) طراحی شده است که تقریباً در هر پلتفرمی از جمله Windows ، Mac OSX ، iOS  و Android قابل نصب است. Adobe محصول خود را به عنوان یک زمان کمتر مرورگر تبلیغ کرده است و از فهرست بندی آن به عنوان یک چارچوب برنامه جلوگیری می کند. Adobe Air به کدهای نوشته شده در HTML ، Flash ، ActionScript و JavaScript اجازه می دهد تا در یک نصب کننده واحد بسته بندی شوند ، که یک روش استقرار زیبا و روان را تضمین می کند. این برای هر دو توسعه دهنده سودمند است ، که نسبت به سایر برنامه های زمانی دیگر از گزینه های بیشتری بهره مند هستند ، می توانند کاربران نهایی را که فرایند نصب کوتاه تر و کم حجم تر را تجربه می کنند ، تحویل و نهایی کنند.

 

مزیت دیگر این است که برنامه های کاربردی بسته بندی شده با Adobe Air Sport ظاهری بسیار مدرن و خوش سلیقه ، برای لذت مخاطبان. با کمک فن آوری GPU رندر GPU گرافیک قابل ارتقا است که نتایج قابل توجهی در توسعه بازی یا برنامه های حاوی فیلم های HD می پردازد.

 

Adobe AIR قادر است انیمیشن های پیشرفته را از طریق پشتیبانی و ذخیره سازی Bitmap با وضوح بالا انجام دهد ، در حالی که گرافیک شتاب ۲D / 3D GPU پیشرفته ترین سطح رندر را در بازار تولید می کند.

 

ویژگی های نرم افزار :

  • ارتباط پایدار تری با مشتریان موجود برقرار کنید
  • تجارب کاملاً مارک دار با عملکرد دسک تاپ را ارائه دهید

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده