نرم افزار Glary Utilities Pro ، مجموعه ای از ابزارهای متنوع برای تعمیر ، سرعت بخشیدن ، حفظ و محافظت از رایانه شما. عملکرد را بهینه می کند ، مشکلات را حل می کند ، از حریم خصوصی محافظت می کند و به سازگاری سیستم با نیازهای ما کمک می کند. این کارکردهای سیستم مفیدی را ارائه می دهد که دسترسی به روش عادی دشوار است. استفاده از آن بسیار آسان است ، حتی تقریباً همه ابزارها برای انجام فقط یک کلیک نیاز دارند.

 

علاوه بر این ، Glary Utilities 5 شامل گزینه هایی برای بهینه سازی حافظه ، یافتن ، رفع یا حذف میانبرهای ویندوز خراب ، مدیریت برنامه هایی است که از زمان راه اندازی ویندوز ویندوز شروع می شود. سایر ویژگی ها عبارتند از: حذف پرونده ایمن ، یاب پوشه خالی و موارد دیگر. سایر ویژگی ها عبارتند از: حذف پرونده ایمن ، یاب پوشه خالی و موارد دیگر. به همه ابزارهای برنامه Glary Utilities می توان از طریق رابط کاربری کاملاً چشمگیر و کاملاً ساده نگر استفاده کرد.

 

این اجازه می دهد تا شما را به پاک کردن پرونده های ناخواسته سیستم مشترک ، و همچنین ورود نامعتبر رجیستری و ردیابی اینترنت (یک پشتیبانی از افزونه برای ۴۵+ برنامه های خارجی). همچنین می توانید افزونه های مرورگر را مدیریت و حذف کرده ، استفاده از فضای دیسک را تجزیه و تحلیل کرده و فایل های تکراری را پیدا کنید.

 

ویژگی های نرم افزار :

 

  • Disk Cleaner داده های ناخواسته را از دیسک های شما حذف کرده و فضای دیسک را بازیابی می کند.
  • پاک کننده رجیستری برای بهبود عملکرد سیستم ، رجیستری خود را اسکن و تمیز کنید.
  • رفع کننده میانبر خطاها را در میانبرهای دسک تاپ منوی شروع خود تصحیح می کند
  • مدیر راه اندازی برنامه هایی را که به طور خودکار از زمان راه اندازی اجرا می شوند ، مدیریت می کند
  • حافظه بهینه ساز حافظه رایگان را در پس زمینه نظارت و بهینه می کند
  • Eraser Tracks همه ردپاها ، شواهد ، کوکی ها ، تاریخچه اینترنت و موارد دیگر را پاک می کند

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده