نرم افزار Malwarebytes Premium 3 ، این برنامه همچنین با عنوان Malwarebytes Anti-Malware Premium و Malwarebytes برای Windows شناخته شده است. این یک برنامه جامع امنیت سایبری است که تهدیدهای ایجاد شده و در حال ظهور را قبل از اینکه بتواند شیوه زندگی دیجیتالی شما را مختل کند ، خرد می کند. بنابراین می توانید با آرامش خاطر بازی ، خرید و خرید اینترنتی کنید.

 

ماژول محافظت Proactive سیستم شما را با فناوری پیشرفته اسکن اکتشافی ایمن و ایمن نگه می دارد. Malwarebytes 3.0 برنامه امنیتی نسل بعدی است که شما را از بروزترین تهدیدات (روز صفر) محافظت می کند ، و آنتی ویروس را منسوخ می کند.

 

Malwarebytes 3 ترکیبی از همه فن آوری های مخرب مبارزه با بدافزارها ، ضد بدافزارها ، ضد باج افزار ، ضد استثمار و محافظت از وب سایت های مخرب را در یک برنامه قرار می دهد که ۴ برابر سریعتر از نسخه های قبلی Malwarebytes Anti-Malware Premium را اسکن می کند.

 

ویژگی های نرم افزار :

 

  • شما را از تهدیدهای پیشرفته (صفر) از جمله باج افزار محافظت می کند ، بنابراین می توانید بدون نگرانی در وب گشت و گذار کنید
  • برای رعایت ایمنی کامل ، همه اثبات بدافزارها را از بین می برد
  • برنامه های بالقوه ناخواسته (PUP) را که باعث می شود رایانه شما ضعیف اجرا شود ، حذف می کند
  • استفاده آسان ، فقط آن را تنظیم کنید و آن را فراموش کنید
  • فناوری پیشرفته Malwarebytes ضد بدافزار MalMasterbytes فناوری پیشرفته مشاغل را از تهدیدهای مداوم در حال تحول نرم افزارهای مخرب برای سیستم های شرکتی محافظت می کند. از بین رفتن داده گرفته تا فساد شبکه ، بدافزارهای کشف نشده می توانند باعث کاهش درآمد و خرابکاری در شبکه شما شوند. Malwarebytes در حین استفاده از حداقل منابع ، حداکثر محافظت را انجام می دهد تا سیستم خود را بر روی کار خود متمرکز کند.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده