EDraw Max یک ابزار گرافیکی کارآمد و کاربر پسند است که برای عملکرد به عنوان ابزاری برای ترسیم ابزار برداری طراحی شده است. برنامه ارائه می دهد الگوهای نقاشی متعدد ، که از ساده به کاملاً پیچیده می رود ، بنابراین می تواند برای مبتدیان و همچنین کاربران باتجربه تر از چندین حوزه فعالیت مفید باشد.

 

EDraw Max دارای یک کتابخانه قالب گسترده برای دسته های مختلف از جمله نمودارهای تجاری ، نقشه های کف ، نقشه های ذهن ، نمودارهای سازمانی ، مدیریت پروژه ، علم و حتی طراحی مد. شما می توانید از سیستم واحد متریک یا سیستم ایالات متحده استفاده کنید ، بنابراین می توانید با هر چیزی که به شما مناسب تر است کار کنید.

 

دسته قالب های شبکه به شما امکان می دهد نمودارهای بی شماری را به راحتی با استفاده از کتابخانه برنامه ایجاد کنید ، و حتی به شما نمونه هایی از شبکه های “۳D” ، “آزمایشگاه” یا “BigFix”  ارائه می شود.

 

با استفاده از الگوهای “Science” می توانید نمودارهای مکانیک یا نوری و همچنین معادلات شیمی یا مدلهای مولکولی را ترسیم کنید. این کارکرد می تواند به معلمان و همچنین دانش آموزانی که سعی در درک بهتر جنبه های مختلف علمی دارند کمک کند.

 

ویژگی های نرم افزار :

  • از نرم افزار نمودار استفاده می کند که به بهترین وجه نقشه هایی را که می دانید و به کجا می روید ، تهیه می کند
  • نرم افزار گرافیکی کاملاً بردار مبتنی بر وکتور ، که باعث ایجاد سریع نمودارهای نمودار ، نمودارهای سازمانی ، نمودارهای شبکه و موارد دیگر می شود
  • نمودارهایی با ظاهر حرفه ای را به سرعت با مضامین ، جلوه ها و سبک های سریع ایجاد کنید
  • شامل بسیاری از اشکال ، نمونه ها و قالب های با کیفیت بالا است

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده