دانلود Topaz Gigapixel AI ، با استفاده از فناوری یادگیری عمیق ، A.I.Gigapixel می تواند تصاویر را بزرگ کرده و جزئیاتی را منتشر کند که سایر محصولات دارای سایز بزرگ از آن خارج می شوند.

 

سایر روش های افزایش سرعت سنتی ، تصاویری را مبهم ، غیر واقعی و با نقاشی کامل تولید می کنند و فاقد جزئیاتی هستند که در تصاویر واقعی با وضوح بالا وجود دارد.

 

چه نیاز به تبدیل تصویر DPI بالا برای چاپ های بزرگ داشته باشید ، منفجر کردن محصولات گسترده به عکس های موجود برای به دست آوردن آن ترکیب کاملی ، بزرگ کردن عکس های گرفته شده از هواپیماهای بدون سرنشین یا تلفن های هوشمند ، یا فقط امیدوارید که یک دوربین با فرمت متوسط ۵۰MP داشته باشید .

 

چاپ های تیز و خیره کننده. وضوح بالا محصول پس از تولید. عکس های آیفون که ظاهراً از DSLR بیرون آمده اند. مهم نیست که چرا عکسهای خود را بزرگ می کنید ، همیشه بهترین کیفیت ممکن را برای نتایج خود می خواهید. AI Gigapixel در حال حاضر تنها محصول بزرگنمایی عکس است که می تواند جزئیات را به عکس مجلل خود اضافه کند.

 

توپاز A.I. Gigapixel فقط یک برنامه مستقل است (به عنوان یک افزونه یا تنظیم استودیوی Topaz کار نمی کند) که برای تغییر اندازه دسته ای از تصاویر شما ساخته شده است. این نیرو از موتور اختصاصی هوش مصنوعی Topaz برای ایجاد تصاویر با وضوح بالاتر و شفاف تر نسبت به ابزارهای سنتی افزایش سرعت استفاده می کند.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده