دانلود DocuFreezer ، نرم افزاری برای ویندوز که اسناد و تصاویر شما را به فرمت های PDF ، TXT ، JPG ، TIFF یا PNG تبدیل می کند و جلوی اسناد ورودی را می گیرد و آنها را از هرگونه اصلاح محافظت می کند. مهم نیست که سند در کدام دستگاه نمایش داده می شود ، دقیقاً مانند اصل است.

 

تبدیل سند Adobe PDF ، سند Word ، صفحه گسترده اکسل ، ایمیل Outlook ، ارائه PowerPoint ، صفحه HTML ، فایل تصویری فتوشاپ ، فایل XPS ، فایل متنی یا تصویر JPEG به قالب دیگر مشکلی ندارد. اما اگر شما نیاز به تبدیل دسته ای بسیاری از پرونده ها دارید و نمی خواهید همان عملیات را بارها و بارها تکرار کنید ، چه می کنید؟ DocuFreezer مبدل فایل رایگان می تواند هر روز در وقت شما صرفه جویی کند.

 

شما می توانید چندین پرونده ، پوشه های کامل یا آرشیو RAR ، ZIP و ۷ZIP را با اسناد به طور مستقیم در پنجره اصلی اضافه کنید.

 

با DocuFreezer ، می توانید چندین PDF برای ترکیب و ادغام آنها در یک سند واحد اضافه کنید ، به عنوان مثال برای ایجاد یک PDF چند صفحه ای از تصاویر JPG. یا یک PDF بزرگ را تقسیم کنید – تمام صفحات را در بسیاری از پرونده های تک صفحه استخراج کنید. علاوه بر این ، می توانید فایل های جدید را به PDF موجود اضافه کنید یک صفحه جلدی به ابتدای سند یا یک صفحه اضافی به انتهای سند اضافه کنید. گزینه های ادغام و تقسیم برای PDF و TIFF در دسترس هستند.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده