نرم افزار DriverMax ، از نصب خودکار ، اسکن های برنامه ریزی شده و پشتیبان گیری کامل از درایور دستگاه پشتیبانی می کند. می توان تنظیم کرد که به روزرسانی های راننده را بررسی کرده و آنها را در هر ساعت ، هر روز ، هفته یا ماه برای شما بارگیری کند. می توانید به روزرسانی های درایور را برای نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ ، ویندوز ۸٫۱ ، ویندوز ۸ ، ویندوز ۷ ، ویندوز ویستا و ویندوز XP پیدا کنید.

 

درایورها مؤلفه هایی هستند که عملکرد صحیح سخت افزار داخلی یا دستگاه هایی که به رایانه متصل هستند را امکان پذیر می سازند. DriverMax انجماد سیستم و نقص عملکرد سیستم را کاهش می دهد و با ارائه خدمات به شما فقط با جدیدترین به روزرسانی ها ، عملکرد بهتر رایانه شخصی خود را ایجاد می کند.

 

DriverMax درایورهای موجود خود را تجزیه و تحلیل کرده و آخرین نسخه ها را برای بیش از ۲۳۰۰۰۰۰ دستگاه ارائه می دهد. یک فناوری هوشمند و بی نظیر خودآموز آنلاین تضمین می کند که فقط مناسب ترین و جدیدترین نسخه ها نصب شده است.

 

این برنامه DriverMax Pro بطور خودکار هر درایور جدید را قبل از نصب بر روی رایانه شخصی شما ، آزمایش می کند و از عملکرد مناسب آن اطمینان حاصل می کند. علاوه بر این ، از درایورهای فعلی نسخه پشتیبان تهیه می کند و یک نقطه بازیابی سیستم ایجاد می کند و امکان برگشت سریع نصب را فراهم می کند. همه کنترل کننده ها قبل از ارائه به کاربران ، به دلیل ویروس و تهدید کاملاً اسکن می شوند.

 

ویژگی های نرم افزار :

 

  • جزئیات کلیه درایورها ، از جمله نسخه ، تاریخ انتشار و غیره را ارائه می دهد.
  • گزارش مفصلی (TXT / HTM) از درایورها ایجاد کنید.
  • از کلیه درایورهای نصب شده در پوشه مشخص شده ، نسخه پشتیبان تهیه کنید.
  • امکان ایجاد بایگانی با پشتیبان گیری از درایورها.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده