نرم افزار IObit Uninstaller Pro  ، هر قسمت از برنامه به طور کامل جستجو و حذف می شود و هیچ پرونده ناخواسته ای را جای نمی گذارد. بسته به موقعیت خاص خود ، مانند استفاده از ویژگی Force Uninstall یا Easy Uninstall ، می توانید با چند روش مختلف ، نرم افزار را با IObit Uninstaller Pro حذف کنید.

 

این نرم افزار به شما کمک می کند برنامه های غیر ضروری را به راحتی از بین برید حتی اگر ویندوز “افزودن یا حذف برنامه ها” ناموفق بود علاوه بر حذف برنامه های ناخواسته ، بقیه را نیز به راحتی اسکن کرده و از بین می برد. جذاب ترین بخش این است که باعث می شود قبل از هر نصب ، تصویر بازگردانی شود. با اضافه شدن ماژول حذف نصب نوار ابزار جدید ، IObit Uninstaller Pro به شما کمک می کند نوارهای ابزار ناخواسته را به طور کامل حذف کنید.

 

بعضی اوقات کاربران فراموش می کنند پس از حذف حذف باقیمانده ها را فراموش کرده و ابزارهای جدید موجود در IObit Uninstaller می توانند به آنها در ادامه ادامه اسکن قدرتمند برنامه ها در تاریخچه حذف ، و همچنین تمیز کردن سایر بسته های به روزرسانی / نصب بی فایده و میانبرهای نامعتبر و غیره کمک کنند. IObit Uninstaller را بارگیری کنید ، و حتی می توانید به راحتی ابزارهای اصلی ویندوز را در آن پیدا کنید.

 

در ادامه مطلب می توانید نسبت به این نرم افزار از شما دانلود اقدام نمائید .

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده