نرم افزار BurnAware ، یک راه حل خوب برای رایت  دیسک سی دی ، دی وی دی و BD است که برای کاربرانی که به حداکثر کنترل هر جنبه فرآیند رایت کردن نیاز دارند کنترل می کند و از چندین مشعل برای تولید انبوه دیسک های مختلف و ایجاد سریع نسخه های دیسک به دیسک استفاده می کند. این نرم افزار کاملاً نرم افزاری است که به شما کمک می کند سریعتر و مؤثرتر با وظایف روزانه سوختن خود کنار بیایید.

 

کاربران خانگی به راحتی می توانند دیسک های قابل بوت ، دیسک های چند مرحله ای ، سی دی های صوتی با کیفیت بالا و دی وی دی های ویدیویی را رایت نمایند ، تصاویر دیسک را تهیه ، کپی و رایت کنند. گزینه های پیشرفته BurnAware ، از جمله کنترل تنظیمات بوت ، پارتیشن UDF و نسخه ها ، سطح ISO ، انتخاب جلسه ، متن CD برای آهنگ و دیسک ، بازیابی اطلاعات ، پخش دیسک و کپی مستقیم بهره مند می شوند.

 

این برنامه کاربران را قادر می سازد دیسک های داده (CD ، DVD ، Blu-ray ، CD و DVD دیسک قابل بوت) و دیسک هایی با محتوای چندرسانه ای (CD صوتی ، دیسک های MP3 و دیسک های DVD DVD) ایجاد کنند. جدای از این ، BurnAware Pro به شما کمک می کند تا تصاویر ISO (فایل های تصویری ISO و CUE / BIN پشتیبانی شده) را ایجاد کرده و رایت نمایید. رابط کاربری ساده و بصری این برنامه باعث می شود حتی افراد تازه کار نیز با ویژگی های برنامه احساس راحتی کنند.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده