Zapya یک نرم افزار چند پلتفرمی است که به شما امکان می دهد فایل ها را بین چندین دستگاه با استفاده از فن آوری های بی سیم منتقل کنید و برای دو تا از معروف ترین سیستم عامل های دسک تاپ ، یعنی ویندوز و macOS امکان پذیر است. نسخه ویندوز این برنامه Zapya PC نامیده می شود و در اصل یک رابط کاربری ساده و یک محیط کاربردی برای ارسال و دریافت فایل ها از طریق دستگاه های دیگر به شما ارائه می دهد.

 

نیازی به تأیید اعتبار ندارد و در پایان مراحل نصب ، به طور خودکار دو کد QR ارائه می دهد که در صورت اسکن دستگاه های تلفن همراه شما باید به طور خودکار همتایان تلفن همراه معادل خود را باز کنید ، فرایند اتصال و همچنین روشی که برای انتقال پرونده ها وجود دارد ، همانقدر ساده است که آنها دریافت می کنند. در اصل ، برای انتقال پرونده ها ، شما فقط نیاز به کشیدن و رها کردن آنها از مکان آنها بر روی رابط کاربر برنامه دارید ، و کل این روند به خودی خود باز می شود .

 

این برنامه همچنین تمام فایل های منتقل شده (عکس ، فیلم ، موسیقی ، فیلم ، و یا انواع دیگر پرونده ها)  را ذخیره می کند به طور خلاصه ، رایانه شخصی Zapya در کنار همتایان مبتنی بر تلفن همراه خود ، کار بزرگی را برای شما فراهم می کند تا بدون هیچ زحمتی برای انتقال فایل ها بین دستگاه های مختلفی ، بدون دردسر و سختی در اختیار شما قرار می دهد .

 

ویژگی های برنامه زاپیا :

 

  • اشتراک گذاری فایل بی دردسر – Windows، MacOS، Android، iPhone، iPad و Windows Phone
  • در لیست های ۵۰ برنامه برتر برتر موجود – توسط بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان استفاده می شود.
  • برنامه اشتراک فایل خودران – یک برنامه که می تواند به افراد تازه کار و علاقه مندان کمک کند.
  • استفاده آسان – رابط کاربری ساده که امکان جستجوی آسان ، شروع انتقال و مرور کلی از سیاهه های مربوط را فراهم می کند.
  • هیچ کابل برای به اشتراک گذاری فایل احتیاج ندارد – انتقال فایل ها از طریق سرعت کامل اتصال Wi-Fi محلی شما.

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده