نرم افزار Alcohol 120% ، این برنامه با قابلیت “Pre-Mastering” طراحی شده است و به شما امکان می دهد تمام پرونده ها و پوشه ها را مستقیماً از هارد دیسک خود بر روی CD خود رایت کنید . این برنامه همچنین از فرمت های رایج مانند Blu-ray و DVD DVD پشتیبانی می کند. الکل ۱۲۰٪ از سیستم عاملهای ویندوز ۳۲ و ۶۴ بیتی از ویندوز ۷ تا ویندوز ۱۰ پشتیبانی می کند.

 

این برنامه دارای بسیاری از ویژگی های مفید برای مثال شما می توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از بازی ها برای فرزندان خود استفاده کنید تا در صورت آسیب رساندن به CD اصلی بتوانید بازی را روی یک CD جدید بسوزانید. علاوه بر این ، می توانید از آن برای سوزاندن نرم افزارهای مختلف برای رسانه های دیجیتال ، مانند صدا و فیلم ، استفاده کنید و از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 

در کنار کاربران خانگی ، کاربران تجاری همچنین می توانند نسخه های پشتیبان از عناوین نرم افزار را تهیه کنند و اطمینان حاصل کنند که حتی اگر CD های فیزیکی آنها آسیب دیده و غیرقابل استفاده شوند ، همچنان به دسترسی به نرم افزار دارای مجوز خود خواهند پرداخت.

 

الکل ۱۲۰٪ از طیف گسترده ای از فایلهای تصویری CD / DVD از جمله قالبهای .md ، .iso ، .bwt ، .b5t ، .b6t ، .ccd ، .isz ، .cue ، .cdi ، .pdi و .ngg پشتیبانی می کند.

 

ویژگی های نرم افزار Alcohol 120%

  • پشتیبان گیری از داده های خود را به راحتی در CD / DVD
  • مجموعه ای از مجموعه CD / DVD خود را تهیه کنید .
  • ISO از CD / DVD خود را بر روی رایانه شخصی ایجاد کنید.
  • نسخه های پشتیبان از CD های بازی خود را تهیه کنید.
  • پشتیبانی از سیستم عامل های ۶۴ بیتی.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده