نرم افزار VMware ThinApp Enterprise ، با استفاده از این برنامه می توانید یک مبنای اولیه اولیه سیستم ، استقرار یا نرم افزار بسته بندی خود ایجاد کنید ، تفاوت های خاص را بررسی کنید. پیکربندی تنظیمات پروژه نیز موجود است. مهاجرت سیستم عامل به سرعت برنامه های میراث خود را به ویندوز ۷ یا ویندوز ۸ با حذف نیاز به recode ، مجددا و اعتبار مجدد انتقال دهید. استقرار سریعتر با آزمایش کمتر بدان معنی است که برنامه های شغلی شما زودتر تولید می شود ، زمان کمترین خرابی را کاهش می دهد و خطرات کسب و کار را کاهش می دهد.

 

به سرعت برنامه های میراث خود را به ویندوز ۷ یا ویندوز ۱۰ و بدون نیاز به بازیابی مجدد ، آزمایش مجدد و اعتبار مجدد انتقال دهید. برنامه های نصب شده خاموش را به صورت خودکار به بسته های ThinApp تبدیل کنید. اگر قبلاً برنامه های ThinApp را برای استفاده در XP یا نسخه های قدیمی ویندوز بسته بندی کرده اید ، آنها را با ویژگی relink ThinApp به قالب Windows ThinApp تبدیل کرده اید.

 

برنامه ها می توانند در رایانه های شخصی قفل شده بدون تغییر سیستم و بدون کاهش خط مشی امنیتی ، در حسابهای کاربری محدود اجرا شوند. ThinApp هیچ کد حالت هسته ای ندارد و نمی تواند خط مشی گروه ماشینی را که برای کاربر اعمال می شود نقض کند. این دستگاه نمی تواند مجوزهای افزایش یافته توسط برنامه را به دستگاههای موجود در دستگاه بدهد ، که از نقض خط مشی های ناخواسته جلوگیری می کند.

 

ویژگی های این نرم افزار :

  • هنگام مهاجرت از نسخه های قبلی Windows OS ، برنامه های وب میراثی را که با مجازی سازی IE6 به همراه برنامه کاربردی به اینترنت اکسپلورر ۶ متکی هستند ، مهاجرت کنید.
  • چندین برنامه کاربردی و داده های پیکربندی خاص “sandboxed” را فعال کنید تا با خیال راحت در همان سرور سکونت داشته باشید.

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده