نرم افزار FL Studio Producer Edition یک محیط تولید موسیقی کاملاً برجسته است که امکان ضبط صدا ، پیگیری و میکس چند منظوره را برای هنرمندان حرفه ای و آماتوری که نیاز به ایجاد آهنگ های با کیفیت بالا دارند فراهم می کند.

 

با کمک FL Studio می توانید از میکسر انعطاف پذیر ، میزبانی VST و DX ، پشتیبانی پیشرفته MIDI ، DX و ReWrite استفاده کرده و آهنگ ها یا حلقه های خود را به فرمت MP3 ، WAV ، MID یا OGG صادر کنید. ویژگی ضبط صدا چند ردیابی به شما امکان می دهد همه آهنگ های پشتیبانی کننده رابط صوتی خود را همزمان ضبط کنید.

 

علاوه بر این ، ابزارهای ویرایش و دستکاری صوتی شما را قادر می سازد تا اصلاح زمین ، هماهنگی ، تغییر زمین ، زمان کشش ، پیچ و تاب صوتی ، تشخیص ، برش و موارد دیگر را انجام دهید. همچنین می توانید به لطف پشتیبانی از درایور رابط صوتی ASIO و از جمله ASIO4ALL جهانی ، از صدای صوت کم تاخیر لذت ببرید.

 

FL Studio با یک رابط کاربر پسند و انعطاف پذیر ارائه شده است که می توانید بر اساس نیاز خود آن را شخصی سازی کنید و لیست های پخش رایگان چند آهنگ با صدا ، الگوی کلیپ و اتوماسیون را برای موسیقی ، صدا و مدیریت داده ایجاد کنید.

 

علاوه بر این ، می توانید ورودی را از صفحه کلید ، درام پد و سایر کنترلرهای سازگار MIDI ضبط کنید ، چندین دستگاه MIDI را وصل کرده و آنها را به طور مستقل کنترل کنید. سیستم یادگیری پیشرفته MIDI این امکان را به شما می دهد تا FL Studio را به خاطر بیاورد تمام کنترلرهای مورد استفاده و همچنین افزونه ها و اهداف UI مرتبط با هر کنترل کننده را به خاطر بسپارد.

 

 

سیستم مورد نیاز برای اجرا

  1. ۲ Ghz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 (or later) compatible CPU with full SSE2 support.
  2. WINDOWS 7 or later
  3. ۴ GB or more RAM recommended.
  4. ۴ GB free disk space.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده