نرم افزار Adobe Premiere Rush CC   ، یک نسخه ساده شده از Premiere Pro برنامه ای است که برای videoblogerov موبایل و علاقه مندان به تیراندازی طراحی شده است. به گفته ادوبی ، فرد خلاق برای ایجاد یک فیلم جالب ، نیازی به تخصص در زمینه ویرایش ویدیو ندارد. به خصوص اگر شما نیاز به نصب فیلم به صورت روزانه دارید ، برای این اهداف پریمایر پرش عالی است.

 

در Adobe Premiere Rush CC می توان ویرایش و نصب را با ابزارهایی برای کار با رنگ ، صدا ، گرافیک متحرک ، متن و غیره انجام داد. انیمیشن های با کیفیت کار و محافظ صفحه نمایش در برنامه مناسب هستند و می توانید صدها مورد دیگر را در صورت تمایل در Adobe Stock بارگیری کنید. شما می توانید فونت ، رنگ و اندازه را تغییر دهید تا با نتیجه مطابقت بیشتر از سبک مورد نظر باشد.

 

از زمان شوت به زمان نمایش در زمان ضبط بروید. عملکرد دوربین داخلی به شما کمک می کند تا فیلم های با کیفیت را در دستگاه های تلفن همراه خود تهیه کنید. ویرایش آسان است ، با ابزارهای ساده ای برای رنگ ، صدا ، گرافیک حرکت و موارد دیگر. حق را از برنامه در کانال های اجتماعی مورد علاقه مانند YouTube ، Facebook و lnstagram به اشتراک بگذارید.

 

وای پیروان خود را با الگوهای طراحی گرافیک حرفه ای درست در برنامه ، یا صدها نفر دیگر در Adobe Stock پیدا کنید. رنگ ، اندازه ، فونت و موارد دیگر را تغییر دهید تا با نام تجاری شخصی شما مطابقت داشته باشد. و فیلم های خود را از آماتور تا شگفت انگیز بگیرید.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده