دانلود نرم افزار HitmanPro ، ابزاری سریع و همه جانبه برای یافتن ، شناسایی و حذف ویروس ها ، جاسوس افزارها ، تروجان ها ، روت کیت ها و سایر بدافزارها است. Hitman Pro به سرعت نشان می دهد که رایانه شخصی شما به یک نرم افزار مخرب آلوده است.

 

HitmanPro کاوش عمیقی می کند تا رایانه شما را از شر عفونت های طولانی مدت خلاص کند. اسکن سریع و تخصصی ، با برداشتن آسان ، کامپیوتر شما را به حالت پیش آلوده در کمترین زمان برمی گرداند. اگر به دنبال لایه دیگری از امنیت هستید یا نظر دیگری در مورد عملکرد آن دارید ، می تواند درست در کنار نرم افزار امنیتی فعلی شما اجرا شود.

 

HitmanPro با استفاده از تکنیک های مبتنی بر رفتار ، به برنامه ها و پرونده هایی نگاه می کند که علی رغم ظاهر بی گناه خود مانند بدافزار کار می کنند. با این کار می توانید بدافزار جدید و در حال توسعه “zero-day” را که نرم افزار آنتی ویروس هیچ امضای شناسایی فعلی برای آن ندارد ، پیدا و حذف کند.

 

از آنجا که HitmanPro نیازی به نصب ندارد و فقط ۱۲ مگابایت حجم بارگیری دارد ، می توانید بلافاصله تمیز کردن رایانه خود را شروع کنید. این می تواند مستقیماً از طریق رایانه و همچنین درایو فلش USB ، CD / DVD یا دستگاه ذخیره سازی از راه دور شروع شود. این در موارد آلودگی که بدافزار از نصب نرم افزار امنیتی جلوگیری می کند ، فوق العاده مفید است. این می تواند به طور خودکار به روز شود ، بنابراین شما همیشه آخرین نسخه به روز را دارید.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده