نرم افزار Adobe Illustrator   راه حل حرفه ای است که ،  برای طراحی تصاویر و ویرایش حرفه ای برای پوستر ، نامه های کسب و کار ، کارت ویزیت ، بروشور ، وب سایت و منوهای دی وی دی به کار می رود ،  شما می توانید تا ۱۰۰ نقشه بزرگ مختلف را در یک پرونده Illustrator تکمیل کنید.

 

از طریق لیست انتخاب ، می توانید مستقیماً به عنصر مورد نظر دسترسی پیدا کنید. “Adobe Illustrator” تمام فرمت های اصلی مانند EPS ، FXG ، PSD ، TIFF ، GIF ، JPEG ، SWF ، SVG ، DWG یا DXF را پشتیبانی می کند . اگر می خواهید طرح های خود را بگذرانید ، به اصطلاح “پرونده های بسته” خود را ارائه می دهند. در اینجا کلیه قلم ها و گرافیک های مورد نیاز را در یک پوشه خلاصه می کنید. از طرف دیگر ، طرح های اشتراک گذاری چاپ خود را به عنوان اسناد PDF چند صفحه ای با تمام لایه های Illustrator ایمن کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Adobe Illustrator   

  • قابلیت استفاده عالی : به راحتی می‌توانید با استفاده از Illustrator Adobe شروع کنید. برنامه‌های آموزشی گام‌به‌گام در دسترس هستند و همه چیز را از اصول اولیه به تکنیک‌های پیشرفته پوشش می‌دهند. همه چیز به روش welcoming طراحی و سازماندهی می‌شود، به کاربر این امکان را می‌دهد که از یک رابط ساده و نرم بیش‌ترین استفاده را بکند.
  • تصویرگر قدرتمند : نرم‌افزار Illustrator می‌تواند به شما کمک کند یک کار هنری برجسته را برای هر پروژه یا موقعیت ایجاد کنید. با توجه به دقت، قدرت و ابزار عمیق آن، این ابزار در سراسر جهان به دنبال آن است. یک ابزار لمسی جدید به کاربر کنترل بیشتری نسبت به نوع نیز می‌دهد.
  • همچنین می‌توانید چندین فایل را در یک زمان قرار دهید، با آزادی بیشتر طراحی کنید و از سطح جدیدی از خلاقیت لذت ببرید. نرم‌افزار Adobe بر روی بهبود تعدادی از زمینه‌ها متمرکز است، از جمله فضای کاری، نقاشی، رنگ، نقاشی و نوع. زمانی که طراحی خود را تکمیل کردید، منابع نیز در دسترس هستند.

 

پسورد فایل: shomadl.comگالری تصاویر دانلود نرم افزار طراحی دوبعدی و ویرایشگر عکس – Adobe Illustrator CC 2020

مطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده