نرم افزار Artlantis 2020 v9 ، برای کسانی که مایل به رندرهای سه بعدی با وضوح بالا هستند طراحی شده است ، در حالی که این برنامه برای ایجاد سریع و به راحتی رندرهای سه بعدی با وضوح بالا ، پانوراماها ، انیمیشن های با کیفیت و بازدیدهای مجازی ایده آل است .

 

موتور رندر جدید و از لحاظ جسمی صحیح Artlantis Studio ، با سادگی ، به شما امکان می دهد تصویری از زیبایی و کیفیت غیرقابل مقایسه را ایجاد کنید.

 

استودیوی Artlantis که توسط توسعه دهندگان نرم افزار برتر شناخته شده و توصیه شده است ، با مدلهای طراحی شده با استفاده از بیشتر نرم افزارهای سه بعدی سازگار است. یک رهبر شناخته شده در فناوری پنجره پیش نمایش ، این برنامه نرم افزاری است که در بیش از ۸۰ کشور جهان توسط معماران ، طراحان و متخصصان طراحی شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ویزگی های نرم افزار :

 

  • این ابزار اساسی به شما امکان می دهد تا یک پروژه ساختمانی را در زمینه سایت آینده خود برای مجوزهای ساختمانی تجسم کنید یا آن را در تصویری از مدل سه بعدی قرار دهید.
  • روش محاسبه درج سایت به طور کامل برای استفاده ساده تر و ساده تر تنظیم شده است ، با تنظیمات گام به گام برای هدایت شما در این فرآیند. نتایج بلافاصله در پنجره پیش نمایش نمایش داده می شوند.
  • این شامل سایه بان های جدید است که به تولید چمن ۳D کمک می کند ، و واقع گرایی صحنه را تقویت می کند.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده