همین الان فتوشاپ را یاد بگیرید – ( کلیک کنید) – ؛ خرید پکیج آموزش صفر تا صد فتوشاپ بدون پیشنیاز فایل های ویدیویی با کیفیت بالا .

 

 

نرم افزار Adobe Photoshop یک ویرایشگر تصویر دسکتاپ  است که توسط شرکت Adobe ساخته شده است و به طور گسترده به عنوان یکی از قدرتمندترین ویرایشگرهای تصویر در بازار در نظر گرفته می شود ، Adobe Photoshop مجهز به ویژگی های پیشرفته ای است که می تواند طیف گسترده ای از متخصصان و علاقمندان هنری را ارائه دهد. این ابزار ویرایش عکس شگفت انگیز است که می تواند تصاویر یک عکاس را به سطح بعدی ببرد ، اما همچنین یک تصویرگر دیجیتالی بوم خالی و ابزارها و امکانات بی حد و حصر را در اختیار شما قرار می دهد.

 

این برنامه شامل پیشرفته ترین ابزار برای کار با تصاویر و فرصت های جدید برای تحقق ایده های خلاقانه است که می تواند عملکرد را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. تصاویر را با دقت استثنایی ویرایش کنید ، از ابزار جدید بصری و گردش کار برای ایجاد گرافیک های سه بعدی ، پروژه های دو بعدی و همچنین فیلم ها استفاده کنید.

 

Adobe Photoshop مجموعه بزرگی از فیلترها و گزینه های تبدیل (مانند از بین بردن اشیاء و ابزارهای روتوش) را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد عکس های خود را هر چند که می خواهند ویرایش کنند. اساسی ترین ویژگی های تبدیل ، مقیاس و عملکرد تغییر اندازه آزاد است که به کاربران امکان می دهد در عکس های خود اشیاء را کشش یا کوچک کنند. برخی از ویژگی های پیشرفته تر ، چشم انداز ، پیچ و تاب ، تحریف و بی نظمی است. این عملکردها در هنگام ویرایش عکس های خود میزان کنترل بیشتری در اختیار کاربران قرار می دهند.

 

ویژگی های نرم افزار :

 

  • بطور مستقیم فیلم و محتوای ویدیویی بسازید .
  • طرح ها و کارهای هنری برتر ایجاد کنید .
  • تصاویر کامپوزیت با ویژگی های پیشرفته خلق کنید .
  • استفاده از قلم های متغیر ؛ با استفاده از فن آوری جدید فونت از Adobe ، Apple ، Google و Microsoft می توانید تغییرات مختلفی را در هر قلم پشتیبانی شده برای وزن قلم ، اندازه قلم ، شیب و سایر موارد تعریف کنید.
  • خروجی بهتر و با کیفیت تر در عکس ها و …

 

 

راهنمای نصب و فعال سازی :

 

با توجه به اینکه نسخه سال ۲۰۱۹ به بعد تنها از سیستم عامل های ۶۴ بیتی استفده می کند ، و لذا تنها نسخه سال ۲۰۱۸ از سیستم عامل های ۳۲ بیتی پشتیبانی می کند در ادامه بنا به نیاز خود دانلود و نصب نمائید .

 

=========================================

 

نصب نسخه ۶۴ بیتی ( ۲۰۲۰ ) :

بعد از خارج نمودن از حالت فشرده ، باید قبل از نصب اینترنت خود خاموش کنید

همچنین انتی ویروس خود را غیر فعال نمائید و سپس برای نصب اقدام فرمائید .

========================================

 

 

نصب نسخه ۳۲ بیتی ( ۲۰۱۸ ) :

بعد از خارج نمودن از حالت فشرده ، طبق فایل اموزشی اقدام نمائید

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده