دانلود نرم افزار  Icecream Screen Recorder ، ضبط صفحه نمایش Icecream ابزاری جامع برای ضبط تصاویر یا فیلم های دسک تاپ شما ، ویرایش نتایج و به اشتراک گذاری آنها با دیگران است.

این برنامه طیف گسترده ای از انواع ضبط را ارائه می دهد. این می تواند تمام صفحه ، یک مستطیل آزاد یا یک پنجره خاص را بگیرد. همچنین گزینه ای برای ضبط یک ناحیه با اندازه ثابت در اطراف مکان نما ماوس وجود دارد ، و گزینه “آخرین منطقه” برای تکرار سریع هر آنچه را که آخرین بار انتخاب کرده اید تکرار می شود.

 

ضبط را می توان با کلیک یا کلید فوری مکث و از سر گرفت.

 

می توانید ویدیو را هنگام کار بکشید ، شکل یا زیرنویس متن اضافه کنید. اگر در حال ضبط یک آموزش نرم افزاری هستید ، می توانید در یک نقطه کلیدی بر مکث کلیک کنید ، یک قسمت را با رنگ برجسته کنید ، برای چند ثانیه از سر بگیرید ، شاید یک پیکان را در جایی دیگر ترسیم کنید – این به عهده شماست.

 

برنامه صوت را از میکروفون و همچنین بلندگوهای سیستم ضبط می کند ، به شما امکان می دهد یک روایت اضافه کنید.

 

فیلم هایی که ایجاد می کنید و ذخیره می کنید در یک لیست ظاهر می شوند. می توانید با یک کلیک آنها را پیش نمایش کنید ، آنها را برش دهید ، فیلم ها را در کلیپ بورد کپی کرده یا در YouTube بارگذاری کنید.

 

ساخت رایگان دارای چندین محدودیت اساسی در مدت زمان حداکثر ضبط پنج دقیقه و فرمت خروجی فقط WEBM است. اما می توانید با استفاده از ابزارهای دیگر برای ترکیب کلیپ ها یا تبدیل قالب آنها ، راه حل این مسئله را حل کنید. از طرف دیگر ، خرید نسخه کامل با قیمت حدود ۲۵ دلار محدودیت ها را بالا می برد و شما را بیشتر می کند: ضبط برنامه ریزی شده صفحه ، علامت های سفارشی ، پشتیبانی از اولویت و مجوز طول عمر برای استفاده شخصی و تجاری تا حداکثر دو رایانه شخصی.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده