نرم افزار Advanced SystemCare Pro و Advanced SystemCare Ultimate در اکثر رایانه های شخصی قدیمی و کند ، ممکن است مشکلات زیادی برای کاهش سرعت آنها وجود داشته باشد. مجهز به Advanced SystemCare ، رایانه شخصی شما بدون خطا و نرم تر از همیشه خواهد ماند. IObit Advanced SystemCare 12 دارای مانیتور جدید عملکرد است که می تواند با یک کلیک حافظه را آزاد کند تا رایانه شخصی در طی چند ثانیه اجرا شود.

 

IObit Advanced SystemCare ابزاری قدرتمند و جهانی برای ایمن سازی رایانه شما و مراقبت از عملکرد آن است. این برنامه از زمان واقعی در برابر تهدیدات و انواع حملات ، ردیابی مرورگر و تبلیغات دست و پا گیر محافظت می کند ، همچنین می تواند رجیستری را تمیز کرده و برخی فعالیت های ویندوز را بهینه کند.

 

Advanced SystemCare Pro در زمان واقعی از برنامه های مخرب مانند جاسوس افزارها و باج افزارها ، حملات صورت گرفته از طریق DNS ، ردیابی فعالیت های کاربر در وب از طریق کوکی ها و تبلیغات محافظت می کند و وب سایت هایی را که مظنون به فیشینگ و تهدیدات اینترنتی مشابه هستند ، مسدود می کند. علاوه بر این ، این برنامه به شما امکان می دهد تا پنجره های بازشو را در مرورگرها و مجبور شده توسط برنامه های خارجی برای تغییر صفحه اصلی مسدود کنید ، این کار مرور ایمن و راحت وب را تضمین می کند.

 

ویژگی ها نرم افزار :

 

  • تمیز کردن اولیه و بهینه سازی رایانه شخصی
  • تمیز کردن و بهینه سازی PC حق بیمه
  • رجیستری عمیق تمیز برای جلوگیری از خرابی سیستم
  • برای بهینه سازی عملکرد رایانه ، داده های هارد را Defrag کنید
  • RAM را تمیز کنید تا برنامه ها و مراحل استفاده نشده متوقف شود
  • مراقبت خودکار از رایانه شخصی به صورت برنامه ریزی شده

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده