Movavi Video Converter برنامه ای است که می تواند پرونده های ویدیویی را رمزگذاری کند. این چندین فرمت از جمله AVI ، FLV ، MKV و MP4 را پشتیبانی می کند.

 

این یک نرم افزار دارای پشتیبانی تبلیغاتی است ، بنابراین هنگام نصب آن باید مراقب باشید. این نرم افزار ارائه می دهد تا یک جزء شخص ثالث را که ضروری نیست ، بارگیری کنید و همچنین در مرورگرهای وب خود تغییراتی ایجاد کنید.

 

رابط کاربری ابزار ساده برای حرکت از طریق آن است. با استفاده از مرورگر پرونده می توانید رسانه را وارد کنید (روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود اما پردازش دسته ای است).

 

در صف می توانید اندازه ، از پیش تعیین شده ، کیفیت و وضعیت هر پرونده منبع را مشاهده کنید. به علاوه ، می توانید فیلم ها را در یک دستگاه پخش رسانه ای داخلی پیش نمایش کنید و دایرکتوری خروجی را انتخاب کنید.

 

اما همچنین می توانید تنظیمات را هنگام تهیه جریان ویدیو (به عنوان مثال عرض ، ارتفاع ، روش و کیفیت اندازه تغییر اندازه ، نرخ فریم ، نسبت ابعاد) و جریان صوتی (به عنوان مثال نرخ بیت ، میزان فرکانس نمونه ، کانال ها) پیکربندی کنید.

 

علاوه بر این ، می توانید قاب فعلی را ضبط کنید ، اطلاعات پرونده را مشاهده کنید ، به ابتدای یا انتهای ویدیو پرش کنید ، به حالت تمام صفحه بروید ، حالت حلقه را فعال کنید و صدا را غیرفعال کنید ، بریدگی ، چرخش و تنظیم ویدیو ، اضافه کردن علامت چاپی و موارد دیگر .

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده