نرم افزار NetSupport School ، به معلمان مدارس روبرو می پردازد که تمایل دارند همیشه به دنبال نرم افزاری باشند که ممکن است فقط توانایی دانش آموزان را در فرض بهتر مطالب دروس تقویت کند.

 

این روزها کلاسهای مدرن می توانند ثابت کنند که فقط دانش آموزان با خیال راحت تر از طریق استفاده از رایانه ها به سمت روند یادگیری می روند. در عین حال ، در صورت عدم استفاده صحیح از فناوری ، این می تواند به وضعیت زشتی نیز بدل شود. موارد بسیار زیادی وجود داشته است که تمام تقصیر برخی اقدامات احمقانه دانش آموزان “معتبر” به رایانه ها بوده است.

 

همزمان با پرده برداری از آزمایشات ، یادگیری پویا کلید اصلی برای حفظ میزان بیشتر در هر سیستم آموزشی است. یادگیری استاتیک شامل سخنرانی ، خواندن و برخی از محتوای صوتی و تصویری است ، در حالی که یادگیری پویا همچنین می تواند تظاهرات ، همکاری ، یادگیری کینستزی و همچنین کاربرد عملی یا انتشار را اضافه کند. این موارد را می توان برای استفاده بهتر از طریق رایانه ها و نرم افزارهای تخصصی ارائه داد.

 

با مدرسه NetSupport ، شما مجموعه کاملی از ابزارهایی را ارائه می دهید که به طور یکسان در خدمت دانشجویان و معلمان هستند و در عین حال به تکنسین ها و رهبری تشویق نیز کمک می کنند. این امر می تواند باعث افزایش تدریس ، نگه داشتن دانش آموزان در کار ، الهام بخش از ارزیابی مداوم و کاهش بار کاری معلمان شود. NetSupport School همچنین یک راه حل منحصر به فرد و خلاقانه برای ارائه آموزش زبان چندرسانه ای و بدون نیاز به تجهیزات تخصصی ارائه می دهد.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده