دانلود نرم افزار Toad for SQL Server ، به عنوان یک ابزار واحد ، ابزار مدیریت دیتابیس سرور Toad برای SQL حداکثر بهره وری را از طریق اتوماسیون گسترده ، گردش کار بصری و تخصص داخلی ایجاد می کند. به علاوه ، این نرم افزار با حل چالش های کلیدی SQL Server ، مایکروسافت را تکمیل می کند ، بنابراین می توانید بسیاری از بانکهای اطلاعاتی را کنترل کنید. به راحتی مسائل را برطرف کنید ، تغییر را مدیریت کنید و بالاترین سطح کیفیت کد ، عملکرد و قابلیت نگهداری را ارتقا دهید.

 

DBA ها و تحلیلگران را فعال کنید تا به راحتی به ابزار مورد علاقه خود صادر شوند. به داده های اصلی به سرعت (از جمله گزارش داخلی و عملکرد محوری) برای تجزیه و تحلیل در محل و صادرات تک کلیک به نمونه Excel دسترسی پیدا کنید. منحنی یادگیری T-SQL را کاهش دهید ، قوام را معرفی کنید و به تحویل کد با کیفیت بالا کمک کنید. برنامه نویسی SQL را با کامل کردن کد پیشرفته ، قطعه کد و فراخوان SQL ساده کنید.

 

به سرعت کد را پیدا کنید تا با جستجوی متن در اشیاء پایگاه داده (مانند نام ستون ها و کد SQL) تأثیر تغییر نام یا تغییر کد را به سرعت ارزیابی کنید. منحنی یادگیری را در سیستم عامل های مختلف به حداقل برسانید. در هنگام دریافت تخصص عملکردی عمیق برای تفاوت های ظریف هر سیستم عامل ، از یک نگاه و احساس مشابه لذت ببرید.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده