نرم افزار Offline Map Maker ، یک برنامه کاربردی سبک ویندوز است که به طور خاص برای کمک به کاربران در دانلود تصاویر نقشه برای مشاهده آفلاین ارائه شده توسط Google ، Bing ، Yahoo! یا OpenStreetMap ساخته شده است.

 

این یک طرح تمیز و بصری است که به کاربران این امکان را می دهد تا بیشترین عملیات را با حداقل تلاش انجام دهند.

 

Offline Map Maker به شما امکان می دهد تا نامی برای کار بارگیری فعلی ایجاد کنید و ارائه دهنده را از جایی که تصاویر گرفته می شود انتخاب کنید (به عنوان مثال نقشه های Google Street ، نقشه های ماهواره ای بینگ ، نقشه های ترکیبی بینگ).

 

علاوه بر این ، به شما مجاز است که پارامترهای بزرگنمایی را تنظیم کنید ، طول و چپ و راست را مشخص کنید ، عرض جغرافیایی بالا و پایین را وارد کنید ، فهرست راهنما را ذخیره کنید و همچنین تعداد تصاویر بارگیری شده را مشاهده کنید.

 

این برنامه امکان انتخاب موقعیت مکانی پیش فرض ، پیکربندی پارامترهای پروکسی ، تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به کل فرآیند و خطاهای احتمالی و همچنین تبدیل درجه ، دقیقه و ثانیه به درجه را فراهم می کند.

 

نکته آخر اینکه می توانید ابزار مورد نظر را بارگیری مجدد موارد شکست خورده و از نمایشگر داخلی برای باز کردن نقشه های بارگیری شده استفاده کنید. همچنین می توانید به یک حالت تمام صفحه ، زوم یا خارج تغییر دهید و نقشه ها را با فرمت پرونده BMP ادغام کنید.

 

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده