اسکایپ یکی از بهترین سرویس های IP و سرویس های پیام رسانی فوری است که با مجموعه قدرتمند تماس ، ویدیو ، پیام رسانی و اشتراک گذاری همراه است. این برنامه می تواند بر روی سیستم عامل های مختلفی مانند Windows ، OS X ، Linux ، Android ، BlackBerry 10 ، iOS ، Symbian و Windows Phone و همچنین تبلت های ویندوز ۸٫۱ و رایانه های لمسی اجرا شود.

 

به محض اینکه می توانید وارد سیستم شوید ، این برنامه یک پیکربندی ( تنظیمات) را نشان می دهد که به شما کمک می کند با تست بلندگوها ، میکروفون و وب کم ، صدا و فیلم خود را بررسی کنید و با گرفتن تصویر یا بارگذاری یک عکس سفارشی از عکس خود ، یک تصویر پروفایل را تنظیم کنید.

 

اسکایپ تمام مخاطبین شما را در پنجره اصلی لیست می کند ، دسترسی سریع به مکالمات اخیر را فراهم می کند ، و به شما امکان می دهد مخاطبین را با نام ، نام اسکایپ یا ایمیل جستجو کنید یا می توانید شماره تلفنی را ذخیره کنید.

 

اسکایپ این امکان را برای شما فراهم می کند که با Skype تماس بگیرید ، با تلفن های همراه و تلفن ثابت در سراسر جهان تماس بگیرید ، گروهی از افراد را در یک تماس یا تماس ویدیویی قرار دهید . این ابزار به شما امکان ارسال پیام در طول جلسات ویدئویی ، استفاده از سرویس پیام فوری را برای گپ زدن با دوستان و همچنین ایجاد پیام های صوتی می دهد.

 

اسکایپ با یک پانل پیکربندی جامع ارائه شده است که به شما امکان می دهد وقتی دو بار روی یک مخاطب کلیک کنید ، یک تماس را برقرار کنید ، وقتی برای مدت زمان مشخص شده توسط کاربر غیرفعال هستید ، به عنوان Away ظاهر می شوید .

 

ویژگی های برنامه و اپلیکیشن اسکایپ :

  • با هر کس دیگری در اسکایپ به صورت رایگان تماس بگیرید
  • تماس گروهی بر قرار کنید
  • تماس ویدیویی و تصویری بر قرار کنید
  • پیام صوتی و متنی ارسا ل کنید
  • ارسال فایل ، عکس و فیلم با هر اندازه

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده