برخی از بسته های کدک  با ویندوز سازگار نیستند و باعث کاهش و کندی سرعت سیستم می شوند و باعث خرابی و اختلال می شوند به همین دلیل است که باید یک نرم افزار کارآمد انتخاب شود این دقیقاً همان چیزی است که قرار است بدون ویژگی های اضافی و غیر ضروری انجام دهد به بیان ساده تر ، این دقیقاً کاری است که K-Lite Codec Pack Full انجام می دهد این یکی از کارآمدترین بسته های کدک است که نه تنها به عنوان یک بسته بسیار سبک بلکه با منابع رایانه نیز بسیار سازگار می باشد .

 

نصب آن بسیار آسان است ، مگر اینکه فردی متخصص باشد که واقعاً از تنظیمات پیشرفته استفاده کند. K-Lite گزینه های سفارشی سازی پیشرفته متعددی دارد ، اما به افراد تازه کار توصیه می شود که وقت زیادی را در این بخش اختصاص ندهند ، زیرا ممکن است برخی گزینه ها را به اشتباه تغییر دهند و کل فرایند را خراب کنند.

 

اگر همه چیز به خوبی پیش برود و K-Lite Codec  با موفقیت نصب شود ، کاربران می توانند بدون هیچ گونه افت کیفیت ، فایل های چندرسانه ای ذخیره شده در رایانه های خود را مشاهده کنند. کارشناسان این امکان را دارند که رمزگشایی کننده های صوتی و تصویری و همچنین DirectVobSub را پیکربندی کنند ، در تلاش برای بدست آوردن تجربه ای عالی در هنگام پخش فایلهای چندرسانه ای. این به راحتی با کمک یک ابزار ترفند یکپارچه انجام می شود که در صورت مدیریت صحیح می تواند تجربه کلی چندرسانه ای را ارتقا بخشد.

 

ویزگی های برنامه k-lite codec

  • بسیار کاربر پسند و کاربردی آسان است و نصب ساده تر ، سریعتر و سازمان یافته تر است.
  • مرتباً به روز می شود. بنابراین همیشه با جدیدترین و بهترین مؤلفه ها به روز و مشکلات رفع می شود .
  • همه مؤلفه های موجود با دقت توسط کارشناسان کدک انتخاب شده اند.
  • این برنامه شامل همه چیزهایی است که شما نیاز به پخش تمام فیلم ها و موسیقی خود دارید.
  • پشتیبانی از کدک های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی .
  • نصب کاملاً قابل تنظیم است، می توانید اجزای مورد نظر خود را نصب کنید.

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده