گاهی اوقات ، ممکن است کاربران در هنگام کار و بنابر ضرورت ، بخواهند به کامپیوتر خانگی خود دسترسی پیدا کنند ، حتی اگر فقط دسترسی به چند پرونده باشد. به جای اینکه به خانه بروید ، و پرونده ها را روی یک فلش USB  کپی نمائید و سپس به محل کار خود برگردید ، می توانید و با استفاده از نرم افزار   TeamViewer به آن دسترسی داشه باشید .

 

این یک ابزار بصری است که کاربران را قادر می سازد از راه دور به یک کامپیوتر متصل شوند ، دسک تاپ آن را مشاهده کنند و با آن ، به گونه‌ای کار کنند که گویی خودشان در آن محل هستند ، علاوه بر این ، این توابع تنها به حرفه ای ها محدود نمی شوند ، زیرا رابط کاربر پسند نیز اجازه می دهد تا مبتدیان بتوانند با آن کار کنند .

 

اصولاً برای استفاده ازنرم افزار ،  TeamViewer ، برنامه باید روی هر دو رایانه مورد نیاز در هنگام اتصال نصب شود و هر یک از آنها شناسه و رمزعبور منحصر به فردی دریافت کرده و با آن رمز و نام کاربری مجوز اتصال به هم پیدا می کنند .

 

همچنین گزینه ای برای استفاده از دسترسی بدون نظارت وجود دارد. به عبارت دیگر ، می توان با هرکسی از جهان یک کنترل از راه دور تنظیم کرد ، انتقال فایل را شروع کرد یا به VPN دسترسی پیدا کرد. یکی دیگر از کاربردهای این برنامه تنظیم ارائه ای است که می توانید همزمان با اعطای امتیازات “فقط خواندنی” ( قابلیت دیدن فقط )  ، توسط چندین کاربر به آنها دسترسی پیدا کنید ، بنابراین آنها نمی توانند چیزی را روی میز کار میزبان کنترل کنند. البته این مجوزها را می توان تنظیم کرد تا کنترل بیشتری به آنها برسد.

 

لازم به ذکر است که این برنامه به علت تحریم ها ، علیه کشور ما محدود شده است لذا در صروت اینکه نیاز ضروری به این نرم افزار ندارید می توانید از نرم افزار دیگر با این امکانات بنام AnyDesk  استفاده نمایید .

 

پسورد فایل: shomadl.comمطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده