راهنمای استفاده از رمز پویا در بانک ملی ایران :

انک ملی در این زمینه یکی از کامل‌ترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این بانک سامانه ۶۰ را معرفی کرده تا کاربران بتوانند به روش استفاده از کدهای USSD و علاوه بر آن با بهره‌گیری از نرم‌افزار هوشمند، رمز یک بار مصرف خود را دریافت کنند.

در این زمینه شما می‌توانید از این آدرس نرم‌افزار ۶۰ را دانلود کرده و با راهنمای فعالسازی آن سرویس ۶۰ ثانیه خود را فعال کنید. البته نرم‌افزار ۶۰ تنها یک دریافت کننده رمز نیست و امکانات بسیاری نیز دارد که تیم توسعه دهنده این بانک به مرور روی آن اضافه کرده و آن را به یک نرم‌افزار پرداخت بسیار کاربردی تبدیل نموده است. برای فعال‌سازی نرم‌افزار ۶۰ باید با یکی از سه روش مراجعه به سامانه بام، مراجعه به دستگاه‌های کیوسک و یا دستگاه‌های خودپرداز فعالسازی اولیه را انجام دهید و پس از آن رمز پویا برای شما در هر بار مراجعه به ۶۰، تولید خواهد شد.

برای فعالسازی به روش USSD نیز می‌توانید با شماره‌گیری کد  #60*733*   کلیه عملیات ثبت نام اولیه، فعالسازی و تولید رمز را با این سامانه انجام دهید. مزیت این روش این است که دیگر به اینترنت و یا هیچ گوشی هوشمند و نصب نرم‌افزار جداگانه نیاز نخواهید داشت. دقت کنید در این مرحله پس از ثبت نام، کد فعالسازی اولیه با یک پیامک برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن آن می‌توانید از این پس با استفاده از روش USSD رمز پویای خود را در حین خریدهای اینترنتی دریافت و در صفحه خرید وارد کنید.

روش رسمی دیگری که با نرم‌افزاری به نام رمزبان ارائه می‌شود نیز برای مشتریان این بانک در دسترس است که در صورت دلخواه می‌توانید آن را دانلود کرده و با استفاده از راهنمای تصویری موجود در داخل برنامه نسبت به فعالسازی و استفاده از آن اقدام نمایید.


دسته ها : اخبار

مطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده